Road to Hell 3D

Road to Hell 3D 1.1.1

Piekielnie szybkie wyścigi ze znakomitą grafiką

Zalety

  • Świetna grafika
  • Wciągająca rozgrywka
  • 5 aut i 13 torów
  • Nie możemy wybierać aut przed wyścigiem

Wady

  • Może zwalniać na starszych modelach telefonów

Bardzo dobry
8

Road to Hell 3D to darmowa gra wyścigowa na telefony obsługujące platformę Java. Tę aplikację wyróżnia bardzo dobra grafika, którą rzadko możemy obejrzeć na starszych modelach telefonów. Road to Hell 3D to bardzo wymagające wyścigi, które przypadną do gustu fanom piekielnych prędkości!

Road to Hell 3D to pięć aut i 13 tras, na których powalczymy o zwycięstwo. Kontrola jest bardzo łatwa, autem musimy sterować w lewo lub w prawo, a czasem używać hamulca i biegu wstecznego. Trasy są krótkie, a na ich pokonanie mamy stosunkowo mało czasu. Na szczęście, jeśli nie uda nam się zmieścić w limicie, wyścig nie zostaje przerwany. Okrążenia możemy pokonywać aż do skutku.

Trasy wyglądają całkiem dobrze, a natkniemy się na nich nawet na skocznie, czy odcinki gdzie zamiast asfaltu mamy wiejską drogę. Urozmaicone są też krajobrazy oraz pory roku, co sprawia, że gra szybko się nie znudzi. Jak na wyścigi na Java, to trzeba przyznać, że Road to Hell 3D radzi sobie wyśmienicie!

Road to Hell 3D posiada bardzo ładną, trójwymiarową grafikę. Jest to jednocześnie zaletą jak i wadą. Gra powinna bowiem dać się uruchomić na starszych modelach telefonów z Java, ale na najstarszych z nich może działać dosyć wolno. Ponieważ ocena całej gry jest dosyć wysoka, z pewnością warto sprawdzić ją na swoim telefonie bez względu na jego model.

Road to Hell 3D

Download

Road to Hell 3D 1.1.1

Opinie użytkowników o Road to Hell 3D